ZEĶES IZGATAVOŠANA AR JŪSU INDIVIDUĀLU DIZAINU

Noteikumi

Lai izvairītos no pārpratumiem un liekas kavēšanās pirkuma līguma noslēgšanas laikā, lūdzam iepazīties un apstiprināt sekojošus, svarīgus noteikumus uzrādīto preču iegādei no SIA "POLITEKS", reģ.Nr. LV40103027535 (turpmāk tekstā “POLITEKS”).

1. Sakarā ar to, ka “POLITEKS” ražoto preču tirdzniecība notiek ar interneta starpniecību, saskaņā ar LR Patērētāju tiesību likuma 10.pantu, pircējam veicot pasūtījumu, distances līgums tiek slēgts. noslēgts starp pārdevēju un pircēju.

2. Visas cenas veikalā "POLITEKS" norādītas ar pievienotās vērtības nodokli, 21%. Visas "POLITEKS" pārdotās preces tiek ražotas mūsu pašu produkcijā.

3. Par izvēlēto preci un piegādi varat norēķināties ar bankas pārskaitījumu.

4. Pasūtot preces, piedāvājam izvēlēties vienu no šādiem preču saņemšanas veidiem: vai nu ar piegādi caur Omniva pakomātiem vai arī saņemot rūpnīcā Bauskas ielā 20.

5.Pirms sākat lietot produktu, lūdzu, rūpīgi izlasiet zeķu lietošanas un kopšanas instrukciju.6. Ja pārdomājat un nolemjat nepirkt, LR Patērētāju tiesību aizsardzības likums un Ministru kabineta noteikumi Nr. 255 "Noteikumi par distances līgumu" (MK Noteikumi Nr. 255) nosaka, ka pircējam ir tiesības 14 kalendāro dienu laikā atkāpties no līguma un atgriezt interneta veikalā iegādātās preces atpakaļ pārdevējam. PTAC 12.panta sestā daļa noteic, ka, distances līguma gadījumā atsakoties no pirkuma, “patērētājs ir atbildīgs par preces kvalitāti un drošu uzglabāšanu, īstenojot tiesības atteikties no preces.Iesakām saglabāt preces oriģinālo iepakojumu, lai, izmantojot atteikuma tiesības no preces, saskaņā ar Distances līguma noteikumiem prece netiktu bojāta. "POLITEKS" patur tiesības atteikt pircējam saņemt preces, kas ir bojātas vai nav pārdošanā. Lai vienotos par preču atgriešanu pārdevējam, lūdzam nosūtīt pieprasījumu uz mūsu e-pastu politeks@politeks.lv, norādot pasūtījuma numuru un datumu, kā arī aizpildot atgriešanas veidlapu, kas acīmredzami bija pievienota pasūtījumam.

7. Preču servisa apkope tiek veikta saskaņā ar Latvijas Republikas Patērētāju tiesību aizsardzības likuma noteikumiem. Servisa laiks ir norādīts preces aprakstā. Veicot pirkumu, kopā ar preci pircējs saņem elektronisku pavadzīmi, kurā ir informācija par konkrēto preci. Rēķins ir sagatavots elektroniski un ir derīgs bez paraksta. Pirkuma dokumenti ir derīgi tikai tad, ja tajos pareizi un skaidri norādīts: preces modelis, pārdošanas datums. Preču iegādes dokumentos aizliegts veikt jebkādas izmaiņas, dzēst vai pārrakstīt tajos norādītos datus - tādā gadījumā dokumenti tiks anulēti.

8. Pretenzijas, kas saņemtas par preču kvalitāti, tiek risinātas saskaņā ar Patērētāju tiesību aizsardzības likuma noteikumiem, saskaņā ar Ministru kabineta normatīvajiem noteikumiem Nr.631 par "Kārtību, kādā iesniedz pieteikumu. iesniegts un patērētāja pieprasījums par preci vai pakalpojumu, kas neatbilst likuma noteikumiem” (MK Noteikumi Nr.631).

9. Ievērojot tiesību normas, POLITEKS glabā pirkuma līgumus, kas tika noslēgti ar pircēju, lai nokārtotu grāmatvedības jautājumus